O naší laboratoři

Naše laboratoř provádí uvedené analýzy pod certifikací systému ČSN EN ISO 9001:2016 a je nestátním zdravotnickým zařízením pro obor Lékařská mikrobiologie.

Jak se otestovat na močove infekce

V případě, že máte akutní problémy nebo že trpíte chronickými potížemi doporučujeme provést komplexní mikrobiologické vyšetření včetně kultivačního a virologického vyšetření. Za tímto účelem je vhodné si na tel. +420 777 729 701 objednat konzultaci.

V případě, že si přejete pouze vyšetření ze zaslané moče, vyplňte a odešlete objednávku přes náš e-shop: www.e-gene.cz, kde mimo jiné uvedete e-mail a adresu, kam vám můžeme doručit odběrovou zkumavku.

Platba za analýzu močových infekcí

V e-shopu e-gene.cz je nově možnost platit platebními kartami. Pokud máte zájem platit převodem z účtu, uveďte to prosím v objednávce a na váš e-mail Vám zašleme informace nutné k provedení platby.

Po zaplacení analýzy močových infekcí vám bude dodána odběrová zkumavka na vzorek moče, instrukce pro odběr moče a doklad o zaplacení.

Analýza moče bude provedena do 5 pracovních dnů od doručení vzorku do laboratoře (HPV analýzy zpracováváme do 10 pracovních dní od obdržení vzorku). Laboratorní zprávu s výsledky obdržíte na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Písemnou formu laboratorní zprávy vám zašleme na vyžádání. Z důvodu ochrany osobních údajů výsledky telefonicky nesdělujeme. Ve výsledkové zprávě bude zmíněno, pro které baktérie je vzorek pozitivní a zpráva bude obsahovat doporučení pro vašeho lékaře.

Moč lze vyšetřit na všechny testované bakterie, případně jen na vybrané patogeny:

Objednávka on-line