Testy na močové a pohlavní infekce snadno a diskrétně

Testy na močové a pohlavní infekce snadno a diskrétně

25. 7. 2019 | Vše o testování

Proč se testovat v naší laboratoři:

  • Individuální, diskrétní a slušný přístup ke každému klientovi. Klient není naší obětí, ale naším partnerem.
  • Máme prakticky stoprocentní úspěšnost diagnostiky při infekčních potížích s močovými cestami, tzn. řekneme vám co vám je a jak se léčit. Naše pracoviště se soustřeďuje na diagnostiku infekcí močových cest a výsledkem vyšetření je podrobná laboratorní zpráva s výčtem všech testovaných mikroorganizmů, citlivostí na antibiotika a doporučením pro antibiotickou léčbu.
  • Jako samoplátce za své peníze získáte nejmodernější typ vyšetření pohlavních infekcí pomocí metody DNA, který poskytuje stoprocentní výsledek. Při vaší osobní návštěvě a konzultaci provádíme kultivační vyšetření s citlivostí na antibiotika.

Jaké testy pohlavních a močových infekcí provádíme

Test na nejčastěji přenášené pohlavní infekce (Chlamydia trachomatis a Neisseria gonnorhoea - kapavka) si lze udělat snadno z moče zaslané do naší laboratoře. Objednávka testu pohlavně přenosných infekcí se provádí online na stránkách www.e-gene.cz.

Provedení testu lze snadno uhradit platební kartou, poté od nás dostanete poštou zkumavky, které zašlete zpět se vzorkem moče. Zkumavky lze vyzvednout i osobně v naší laboratoři.

V případě, že si chcete být naprosto jistí, že netrpíte žádnými pohlavně přenosnými chorobami (výše neuvedenými), doporučujeme se telefonicky objednat v naší laboratoři na konzultaci – tel. 731 436 095.

Při konzultaci s našimi specialisty zhodnotíme, která vyšetření provést a které vzorky je tedy nutné odebrat. Na místě provedeme odběry, včetně stěrů ze sliznic pro kultivační vyšetření. Předností našich odborníků je diskrétnost a individuální přístup ke každému klientovi. Naši odborníci vám provedou nejmodernější DNA testy, které zajišťují stoprocentně přesný výsledek. V případě potíží vám doporučíme nejvhodnější léčbu.

Naše laboratoř provádí testy na papilomaviry, které mohou způsobovat genitální či jiné bradavice vyskytující se na penisu, ve vagíně a na konečníku. Některé papilomaviry (HPV) mohou být vysoce rizikové a vedou až ke vzniku novotvarů, např. rakovina penisu, rakovina děložního čípku, rakovina konečníku atd. Podrobné informace najdete na webových stránkách: www.papilomaviry.cz. Další informace k infekcím, které způsobují vyrážku, zápach nebo svědění penisu naleznete zde.